Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

E4TECH NANO / HAKKIMIZDA
logo

BİZ KİMİZ?

2015 yılında kurulan Akra Boya Kimya İnşaat Ltd. Şti., On yıldan beri güçlenerek devam eden, yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinde daima inovasyonu ilke edinen Efor Group'un AR-GE faaliyetleri sonucunda mevcut sorunların çözümü için gerekli altyapıyı oluşturarak oluşturduğu Prowill markasıyla ekolojik temizlik teknolojisine dayalı ürünlerini kullanmaktadır.

Efor Group'un Prowill markası günümüzde hemen her alanda kullanılan kimyasalların insan sağlığı için oluşturduğu tehdidi ortadan kaldıracak yepyeni bir üründür.
Prowill probiyotikli ürünleri, günlük hayatta gerek endüstriyel gerekse yaşamsal alanda agresif kimyasalların sebep olduğu zararları engellemek için küresel boyutta riskleri ekolojik olarak ortadan kaldırır.

Prowill ürün gamı ve uygulama alanları, optimum hijyen için inovatif temizlik ve bakım ürünlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzman kadrosuyla sürekli artırılmaktadır.


KORONA'DAN NASIL KORUNMALIYIZ?

Hastalığın başlıca bulaşma yolu öksürük-aksırık esnasında solunum yolu ile ortama saçılan damlacık enfeksiyonu ile olduğundan, bulaşmayı engellemek için solunum yolu enfeksiyonlarından korunma önlemlerine uyulması önerilir.

Korunmanın birinci şartı!

insandan-insana yakın temastan kaçınılmasıdır. Hasta bireye yaklaşık bir metre mesafede bulunmak, öksürük-aksırık esnasında solunum yolu ile saçtığı damlacıklara maruz kalmak, öpüşmek, sarılmak gibi durumlardır. Çünkü böylelikle virüs; yakındaki kişinin ağız, burun, göz mukozasına ulaşabilir.

El Hijyeni

El hijyeni hastalıklardan korunmada oldukça önemlidir. Bu nedenle; ellerinizi sık sık su ve sabun ile yıkayın. Eller yıkanamıyorsa alkol bazlı dezenfektan tercih edin.

Nasil korunmaliyiz

Bulaşmayı Önlemek

Öksürürken veya hapşırırken, ağzınızı ve burnunuzu dirseğinizle veya bir kağıt mendille kapatın, ardından mendili kapalı bir çöpe atın ve ellerinizi yıkayın. Kalabalık ortamlardan uzak durulmalı, toplu taşıma araçlarında mümkünse maske veya mendil ile ağız-burun çevresi korunmalıdır.

Yakın Temastan Kaçının

Soğuk algınlığı, ateş veya öksürük gibi grip semptomları olan kişilerle yakın temastan kaçının. Ateş, öksürük, solunum güçlüğü gibi belirtiler gösterirseniz en yakın sağlık kurumuna veya doktorunuza hemen ulaşın.