Yükleniyor...

KALİTE POLİTİKAMIZ

E4TECH NANO / KALİTE POLİTİKAMIZ
logo

KALİTE POLİTİKAMIZ

•Kaliteyi ilke edinen kuruluşumuzun vizyonu doğrultusunda, güncel ve gelişen teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, yüksek kaliteli, uygulanabilir, güvenilir ürünleri hizmetlerimizde müşterilerimize sunmak.
•Sağlık Bakanlığı’ndan biyosidal onaylı ürünler ile çalışmak
•Yurt içi, yurt dışı kalite belgeleri ile ürün ve hizmetlerimizi tescillemek
•‘Toplam Kalite’ felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmak
•Yüksek teknoloji ve inovatif ürünler kullanarak minimum aktif madde ile maksimum etki sağlamak
•Çözüm ortaklarımız ve tüm müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde bulunmak
•İş süreçlerimizi sürekli gözden geçirerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımları belirlenmek
•İlk seferinde doğru yapmak, yapılanı standart hale getirmek ve standartlara uygun iş yapıldığını konfirme etmek
•Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin, uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmek
•Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirilerek yeni ürünler geliştirilmek, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte hizmet kalitesini artırmak.

KORONA'DAN NASIL KORUNMALIYIZ?

Hastalığın başlıca bulaşma yolu öksürük-aksırık esnasında solunum yolu ile ortama saçılan damlacık enfeksiyonu ile olduğundan, bulaşmayı engellemek için solunum yolu enfeksiyonlarından korunma önlemlerine uyulması önerilir.

Korunmanın birinci şartı!

insandan-insana yakın temastan kaçınılmasıdır. Hasta bireye yaklaşık bir metre mesafede bulunmak, öksürük-aksırık esnasında solunum yolu ile saçtığı damlacıklara maruz kalmak, öpüşmek, sarılmak gibi durumlardır. Çünkü böylelikle virüs; yakındaki kişinin ağız, burun, göz mukozasına ulaşabilir.

El Hijyeni

El hijyeni hastalıklardan korunmada oldukça önemlidir. Bu nedenle; ellerinizi sık sık su ve sabun ile yıkayın. Eller yıkanamıyorsa alkol bazlı dezenfektan tercih edin.

Nasil korunmaliyiz

Bulaşmayı Önlemek

Öksürürken veya hapşırırken, ağzınızı ve burnunuzu dirseğinizle veya bir kağıt mendille kapatın, ardından mendili kapalı bir çöpe atın ve ellerinizi yıkayın. Kalabalık ortamlardan uzak durulmalı, toplu taşıma araçlarında mümkünse maske veya mendil ile ağız-burun çevresi korunmalıdır.

Yakın Temastan Kaçının

Soğuk algınlığı, ateş veya öksürük gibi grip semptomları olan kişilerle yakın temastan kaçının. Ateş, öksürük, solunum güçlüğü gibi belirtiler gösterirseniz en yakın sağlık kurumuna veya doktorunuza hemen ulaşın.