Yükleniyor...

OFİS DEZENFEKSİYONU

HİZMETLERİMİZ / OFİS DEZENFEKSİYONU

Ofis Dezenfeksiyonu

Yoğun iş hayatında zamanımızın çoğu kapalı, havalandırması yetersiz, taze hava girişi olmayan çalışma alanlarında geçmektedir. Birçok çalışanın bir arada olduğu işyerleri, mikroorganizmaların en kolay çoğalabildiği ve bulaşabildiği alanlardır. Havaya yayılan virüsler, solunum yoluyla, el temasıyla veya havalandırma cihazlarının yardımıyla işyerinde ki diğer kişilere bulaşır. Bu virüsler üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle, soğuk algınlığı, sinüzit, bademcik iltihabı, dış kulak iltihabı, bronşit hatta ölümcül zatürreye bile neden olabilen hastalıklara sebebiyet vermektedir.

Mikroplar bulaştıkları insanlarda belirli bir kuluçka dönemini geçirdikten sonra etkili olmaktadır. Mikrop bulaşmış kişiler farkına varmadan virüsleri birçok yere taşırlar ve dolayısıyla iş arkadaşları, aileleri başta olmak üzere temas ettikleri herkes risk altına girer. Salgın hastalıklar bulaşmadan yaşam ve çalışma alanlarımızı dezenfekte ederek enfeksiyon risklerini azaltabiliriz.effüs ettiğimiz hayaya karışması ile insan sağlığını tehdit eden hastalıklarla karşı karşıya kalabiliriz.

Probiyotik ürünler uzun süreli antimikrobiyal koruma sağlanabilir.

Probiyotikler ile birlikte yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel koruma sağlanır. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-viral etkenlik göstererek etraftaki bakteri kendine çekerek yok etme özelliği sağlamaktadır.
Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyleri uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde Probiyotik yüzey alanı artırılarak etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.
Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder ve çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur, çevreye, insanlara, hayvanlara zarar vermez biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. E4Tech Nano Probiyotik genel temizlik ürünleri ideal bir dezenfektandır.

Genel Temizlik Salgın Hastalıklara Engel Olmaz

İş yerlerini elektrik süpürgesi ile süpürmek, deterjanla silmek hijyen sağlamaz; mikrop, mantar ve virüsler üremeye devam ederler. Mevcut temizleme yöntemleri ile yapılan uygulamalar ise bakterilerin suya, antibiyotiğe ve birçok temizlik malzemesine dayanacak yapıda olmaları nedeniyle yetersiz kalmaktadır.
Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine, hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır. Bunun için yaşam alanları, işyerleri antibakteriyel hale getirilmelidir.
E4Tech Nano Probiyotik teknolojisi ile tüm yüzeyler uzun süreli olarak antibakteriyel hale getirilir ve yeniden bakterilerin, virüslerin ve mantarların çoğalmasına engel olunur.

E4 TECH NANO DEZENFEKSİYON & HİJYEN İLE

VİRÜS VE BAKTERİLERE SON!

Ya da bizi arayıp bilgi&randevu alabilirsiniz.