Yükleniyor...

OKUL DEZENFEKSİYONU

HİZMETLERİMİZ / OKUL DEZENFEKSİYONU

Okul Dezenfeksiyonu

Çocuklarımız sağlıkları her şeyden daha önemlidir. Her sene tedavilere karşı direnç kazanan virüs salgınları tekrar tekrar çocuklarımızı ve dolayısı ile bizleri etkilemekte, sağlık harcamalarımızla birlikte iş ve moral kayıplarımız artmaktadır.

Yaşam alanlarımızı temizlemek, sağlıklı beslenmek ve aldığımız önlemler çoğunlukla salgın hastalıkların önüne geçememektedir. Çözüm ise modern dezenfeksiyon yöntemi olarak Probiyotik nano teknoloji ile yaşam alanlarımızın tüm yüzeylerini uzun süreli olarak anti-mikrobiyal hale getirmektir.
E4Tech Nano, Probiyotik ile virüs ve bakteriler uzun süreli olarak yok edilebilmektedir. Çoğalmaları baskı altında tutularak hasta edici nüfusa ulaşmalarına engel olunmaktadır. Bu sayede çocuklarımızın defans mekanizmaları gelişebilmekte ve hasta olma sıklık oranları azalmaktadır. Okullarda yer alan her alan yüzeyi bir ameliyathane kadar hijyen hale getirilerek, çocuklarımız hastalanmadan gerekli koruma sağlanmaktadır. Evlerimiz, iş yerlerimiz ve okul servisleri de bu teknoloji sayesinde dezenfekte edilerek antibakteriyel koruma etkisi kat be kat artırılmış olunur.

Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyleri uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde probiyotik yüzey alanı artırılarak etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böyle yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.
Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder ve çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur, çevreye, insanlara, hayvanlara zarar vermez. Biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz, leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

E4 TECH NANO DEZENFEKSİYON & HİJYEN İLE

VİRÜS VE BAKTERİLERE SON!

Ya da bizi arayıp bilgi&randevu alabilirsiniz.