Yükleniyor...

SIK SORULAN SORULAR

ANASAYFA / S.S.S.
Sık Sorulan Sorular
+Nano Probiyotik ürün nedir?

Nano Probiyotik gümüş iyonlarının mm'nin milyonda birine indirgenmesi ile yüzey alanı artırılarak uzun süreli antibakteriyel etki göstermesi için geliştirilmiş, yüksek teknoloji ürünü nano dezenfektandır. Biyo-sentez Know How'ı sentezlenerek en saf haline getirilir.

+İçeriğinde sağlığa zararlı alerjen kimyasal bulunur mu?

Sağlık Bakanlığı'ndan onaylıdır. Risk ibaresi sıfırdır. Probiyotik dünya literatüründe doğal antibiyotik olarak kabul edilir. Dünya sağlık örgütü WHO tarafından içme sularında 100 ppm gümüş tolere edilmiştir. Nano Probiyotik 80 ppm nano gümüş içerir. Tüm dünyada nano gümüş hidrojen peroksit, çinko, formaldehit ve türevleri ile kimyasal bileşik halinde üretilirken Nano Probiyotik iyon tekonolojisi tüm kimyasal bileşiklerinden arındırılmıştır.

+Çocuklarımızın bağışıklık sisteminin gelişmesine herhangi bir negatif etkisi olur mu?

Çocuklarımızın defans mekanizmasının gelişmesi için bakteriye ihtiyacı vardır. Bu sayede vücutları antikor üreterek salgın hastalıkları daha hafif atlatırlar ya da yakalanmazlar. Nano gümüş iyonları yüzeylerde bakteri seviyelerini düşürür ve yeni gelen bakterileri ölüm sürecine sokar. Ancak ortamda hiçbir zaman bakteri sayısı sıfırlanmaz. Bakterilerin yaşam ortamları kısıtlanarak hasta edici nüfusuna ulaşmaları engellenir.

+Evlerimizdeki evcil hayvanlarımıza herhangi bir zararı olur mu?

Probiyotik ürünlerin solunmasında, deriye temasında ya da yutulmasında herhangi bir yan tesir içermez.

+Uygulama süresi ne kadardır ve uygulamadan ne kadar sonra yaşam alanımızı kullanamaya başlayabiliriz?

Uygulama süresi yaklaşık olarak 100 m2'lik bir alan için 10 – 15 dakika arasındadır. Tamamlandıktan 10 dakika sonra sis tabakası çökerek Probiyotikler tüm yüzeylere yapışır, aktifleşir ve görünmek bir koruyucu tabaka oluşturur.

+Uygulama öncesinde her hangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu?

Uygulama öncesinde; uygulama yapılacak yerde açık gıda bırakılmaması tavsiye olunur. Kapalı dolap kapakları ve ayakkabılık kapakları açılarak, dolap içlerinin dezenfekte olması sağlanır.

+Uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır?

Her yaşam alanının risk kapsamına göre uygulama sıklığı değişiklik göstermektedir. Yüksek risk kapsamındaki ameliyathaneler, enfeksiyon üniteleri, karantinalar, yoğun bakım üniteleri, evde bakılan hasta odaları 20 gün ila ayda 1 kez,
Orta risk kapsamındaki toplu taşıma araçları, sosyal tesisler, hava limanı meydan ve lounge'ları, toplu görüşme alanları, otel odaları 1 – 1.5 ayda bir kez,
Anaokulları, ofisler, yaşam alanları ve evlere 3 ayda bir uygulama yapılmalıdır.

E4 TECH NANO DEZENFEKSİYON & HİJYEN İLE

VİRÜS VE BAKTERİLERE SON!

Ya da bizi arayıp bilgi&randevu alabilirsiniz.