Yükleniyor...

ULAŞIM DEZENFEKSİYONU

HİZMETLERİMİZ / ULAŞIM DEZENFEKSİYONU

Ulaşım Dezenfeksiyonu

Her gün yüzbinlerce kişi toplu taşıma araçlarını kullanarak A noktasından B noktasına ulaşmaya çalışmaktadır. Toplu taşıma araçları sadece yolcu değil, milyonlarca bakteri ve mikrop transferine de sebep olmaktadır. Her türlü salgın hastalığın buluşma alanı olan toplu taşıma araçları ne kadar temizlenirse temizlensin anti-viral yolla bulaşan enfeksiyon hastalıklarını önleyemeyebilir.
Enfekte olmuş yolcular, farkına varmadan gittikleri iş yerlerine ve evlerine bu virüsleri taşımakta, iş arkadaşları, ailesi ve temas ettiği herkes risk altına girmektedir. Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine, hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır. Bunun için toplu ulaşım araçları modern yöntemler ile dezenfekte edilmelidir.
Yaşam alanlarını sık temizlemek ve çeşitli kimyasallar kullanmak çoğu zaman bakteriyel anlamda bir temizlik ortaya koymamaktadır. Çok sık kimyasal kullanımı hem çevreye hem de insanlara zarar vermekte, hava yolu işle nemini kaybetmiş deterjanlar hava akımları ile havalanmakta ve kansere kadar varabilen ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verebilmektedir.

Uygulama

•Araçlarda genel temizlik yapılır. ULV cihazı kullanarak 5 bar kuvvetinde spreyleme yapılarak, mikroorganizmaların barınabileceği dezenfekte edilememiş hiçbir yer bırakılmaz.
•Uygulama 5-10 dakika sürer, kısa bir süre beklendikten sonra havalandırılır, kullanıma açılır.
•Klimaların filtreleri çıkartılarak yıkanmalı, kurutulduktan sonra spreylenmelidir.
•Uygulama yapılan ortamlarda hastalanma oranının süratle düştüğü, ayrıca ter ve ayak kokularının yok olduğu tespit edilmiştir.
•Hastalanma oranı düştüğü için işgücünün verimliliği ve okullardaki eğitim kalitesi artacaktır.
•İlaçların çoğu yabancı firmalarca üretildiği ve ithal edildiği için her yıl milyarlarca doları yurt dışına transfer ediyoruz. İlaç ve çok pahalı olan teşhis ve tedavi aletleri ithalatı azalacak, ülkemizin cari açığının azaltılmasına katkı sağlanacaktır.
•Hastanelerde hasta sayısı azalacağı için SGK açığı da azalacaktır.
•Temizlik ve hijyen için yoğun kullanılan kanserojen kimyasalların azaltılması ile kanser vakalarında gerileme olacaktır.
•Nano gümüş iyon teknolojisi ile bir otobüsün - vagonun 10 dakikada üç ay etkili mikroptan arındırılmış hale getirilmesi ve hemen kullanıma açılması, işletmelerin maliyetlerini çok önemli ölçüde düşürecektir.
•Kuruluşunuz, halkımıza koruyucu sağlık hizmeti de veren marka değeri çok yüksek bir kuruluş olacaktır.

E4 TECH NANO DEZENFEKSİYON & HİJYEN İLE

VİRÜS VE BAKTERİLERE SON!

Ya da bizi arayıp bilgi&randevu alabilirsiniz.